Звичайне чи потрійне скління?

Ремонт в квартире
Категория: Ремонт в квартире Дата публикации: 15 сен 2020

Якщо ви коли-небудь були в будь-якій зі скандинавських країн, ви помітили, як більшість вікон у будинках, готелях та на підприємствах мають потрійне скло. Не дивно, коли температури на півночі Норвегії, Швеції та Фінляндії можуть опуститися до мінус 35С! Вікна з трьома шарами скла, що не дає холоду… То чому інші європейські країни не починають застосовувати потрійне скління? Для нашої країни достатньо простого скління http://www.alu.net.ua/poslugy/sklinnya-lodzhiyi-balkona/

Насправді подвійні скляні двері та вікна, до яких ми маємо доступ у більшості європейських країн з м’яким кліматом, є більш ніж достатньо хорошими, особливо після розробок та інновацій останнього десятиліття. Це означає, що будь-який власник будинку, який думає витратити зайві гроші на потрійне скління, цілком може переборщити - насправді, просте оновлення до більш сучасного подвійного скління покращить ситуацію без зайвих витрат!

А як щодо зменшення шуму? Ще однією часто рекламованою перевагою потрійного скління є його звукоізоляційні здібності. Подумайте, скільки зовнішнього шуму усувається, коли ви закриваєте склопакет, а потім подумайте, наскільки більше ви б блокували, якби ваші вікна мали три панелі замість двох. Наскільки це було б добре, якщо б ви жили поблизу аеропорту чи в жвавому центрі міста?

Можливо, не настільки краще, щоб дійсно заблокувати шум, матеріали, що зупиняють звукові хвилі, повинні бути різної товщини. Отже, якби порожнини та склопакети при потрійному склінні мали різну ширину, зменшення шуму не було б збільшено настільки, щоб виправдати вартість. Більшість виробників вікон використовують панелі та повітряні простори однакової ширини, оскільки це знижує витрати на виробництво.

Однак існують склопакети, спеціально розроблені для зменшення шуму, оскільки вони використовують дві різні товщини скла. Ця комбінація повинна служити більшості домочадців досить добре, якщо вони не живуть на стрільбі! Вартість потрійного скління Вартість потрійного скління зменшилася за останні роки, як це часто трапляється з новішими технологіями та продуктами, але ці вікна все ще дорожчі за більш звичні подвійні склопакети. Ця більш висока вартість, за невизначеної вигоди, є основною причиною, чому навряд чи найближчим часом спостерігатиметься раптовий сплеск попиту на потрійне скління. Кілька домогосподарств встановили потрійне скло, але в більшості випадків це було частиною зеленого переоформлення - у багатьох будівлях пасівхаусів чи проектах з модернізації використовуються вікна потрійні, а не подвійні.

Це також той факт, що наші зими стають теплішими та сирішими, звичайно, оскільки зміна клімату стає більш очевидною - тим більше причин зменшувати споживання енергії, встановлюючи гідні подвійні склопакети!


Техника для дома

Перфоратор Bosch GBH 2-24 D

Если вы занялись крупным ремонтом или монтажом навес...

22.10.2017г.

Металева фурнітура для одягу: застібки та прикраси

Металеві аксесуари для пошиття одягу — це практичне рішення — міцні та довговічні...

18.11.2020г.

Как использовать кухонный комбайн по максимуму

Процесс приготовления пищи в наше время стал невозмо...

21.02.2017г.

Стиральные машины ARDO: причины поломки и стоимость ремонта

Даже самая хорошая и качественная бытовая техника им...

14.11.2017г.

Сколько стоит бетон разных типов в Украине

Относительно технологии производства и используемых строительных материалов, выде...

20.04.2020г.

Ноутбуки Dell – оптимальное соотношение стоимости и качества

Компания Dell широко известна в сфере производства ноутбуков. В ее сериях можно п...

27.04.2019г.

Чем эротика отличатся от порно ?

Секс продает. Это обычная мантра, описывающая синкретический век потребительства ...

11.12.2018г.

Что такое авторское право?

Авторское право - это совокупность прав, которые автоматически предост...

18.08.2019г.