Який тип покрівли вибрати для дому?

Загородный дом
Категория: Загородный дом Дата публикации: 25 июн 2019

Від бунгало, особняків, комерційних, університетських, урядових чи військових будівель, всім потрібна покрівля. Глиняні черепичні дахи були кращим вибором вимогливих архітекторів, дизайнерів і власників протягом століть через природне тепла і постійної краси глини. Будь то з обпаленої глини або бетону, черепичні дахи надзвичайно довговічні і в деяких випадках можуть служити століттями. Глиняні черепиці, як правило, є більш стійкими і довговічними. Довговічність глиняної черепиці може тривати 100 років.

Бетонна плитка

Ви хочете зовнішній вигляд черепичної даху, але не високу вартість? Розглянемо красиві, довговічні й економічні бетонні черепиці. В середині 19-го століття в Баварії суміш цементу, піску і води була вперше використана для формування черепиці з бетону. Багато будинків, побудовані з використанням цих перших залізобетонних черепиці, зберігають свою довговічність. Одним з очевидних переваг бетонних плиток є те, що вони енергоефективні. Вони затримують прохолодний і тепле повітря у вашому будинку, що призводить до зменшення витоків і економії на рахунках за комунальні послуги щомісяця. Бетонні плитки - це покрівельні матеріали, які набирають популярність на всій території СНД, так як люди шукають способи зробити свої будинки більш екологічними і вимагають меншого догляду.

Металочерепиця

Металочерепиця Луцьк призначена для домовласників, які хочуть отримати переваги від металевої покрівлі і традиційного виду асфальтових покрівель. Міцні і легкі металеві покрівельні черепиці з кам'яним покриттям легко встановлюються без планок, і ці металеві покрівельні черепиці можуть бути встановлені безпосередньо поверх існуючих асфальтових покрівельних черепиці, що знижує витрати на відрив і поховання відходів. Виготовлені з використанням міцними, легкими, покритої алюмінієм і цинком сплавом сталі, покритої кам'яними гранулами 3M з керамічним покриттям і ущільнені ексклюзивним полімерним покриттям, сталеві покрівельні системи є найкрасивішими і безаварійними покрівлями, доступними на сьогоднішній день.

Битумна черепиця

Незалежно від того, чи є вони скловолокном або на органічній основі, бітумна черепиця зазвичай виготовляється двох різних типів, які бувають різних кольорів на вибір. На додаток до кольору і стилю сьогоднішні виробники також застосовують енергозберігаючу технологію холодної покрівлі, яка допомагає зменшити кількість тепла, що поглинається покрівлею. Черепиця - це покрівельне покриття, що складається з окремих елементів, що перекриваються. Ці елементи зазвичай представляють собою плоскі прямокутні форми, прокладені курсами від нижнього краю даху вгору, причому кожний наступний курс перекриває стики, розташовані нижче. Гарантії виробника в даний час гарантують асфальтову черепицю від 15 до 30 років. Чому широкий діапазон? Клімат, погода та фактори навколишнього середовища в старінні матеріалу покрівлі.

Плоскі і низькі похилі дахи виглядають привабливо в широкому спектрі архітектурних стилів, особливо в сучасних будинках і будівлях. Плоскі дахи розташовані горизонтально або дуже близько до нього. У них дуже маленький ухил в порівнянні з іншими дахами. Багато будинків в традиційному стилі також мають секції плоскої покрівлі, такі як на крильцях / балконах, в гаражах і навісах. Є кілька варіантів матеріалу, які ви можете розглянути при заміні плоскої покрівлі.

Модифікований бітум - це одношарова покрівельна система, яка часто накочується на поверхню даху. Він є екологічно чистим, оскільки відображає сонце, тому скорочує витрати на електроенергію. ПВХ - ця система дуже міцна і дуже светоотражающая. ПВХ може протистояти водойм, що є дуже привабливим атрибутом для багатьох власників бізнесу і будинку. EPDM - аналог ПВХ; оскільки обидва є одношаровими, однак EPDM є гумовою сумішшю пластикових. EPDM має репутацію довговічності. Нанесене розпиленням покриття даху - нанесене розпиленням покриття даху також надзвичайно довговічне, а також протистоїть водному ставку. Більшість вважає, що це найкращі типи покрівельних систем, оскільки немає швів для можливого проникнення води. Цей дах також є відбиває і енергоефективною. дерево трясе

Деревні тряски і деревна черепиця виготовляються з західного червоного кедра, кипариса, сосни і червоного дерева. Вони товщі на торці, ніж черепиця; як правило, одна або обидві поверхні розділяються для отримання текстурованого ефекту.


Техника для дома

Какой газовый котел купить: с вентиляторной или атмосферной горелкой?

Газовые котлы высоко котируются потребителями за сво...

15.07.2017г.

Проблемы выхлопной трубы авто

Настройка системы выхлопных газов имеет решающее зна...

04.10.2018г.

Типы шин - соответствие с тракторами

Тракторное сельское хозяйство продолжает регулярно обновлять запчасти, связанные ...

28.04.2019г.

Каковы типы систем кондиционирования воздуха выбрать?

Пришло время установить кондиционирование воздуха, и...

11.11.2018г.

Лучшие советы по выборе автоматического выключателя

Автоматический выключатель - это автоматический электрический выключатель, которы...

14.06.2019г.

Как работает конвектор ?

В офисах, отелях, школах, магазинах розничной торговли, спортивных сооружениях и ...

23.12.2018г.

Почему стоит купить инверторный кондиционер?

Инверторные кондиционеры могут сэкономить много денег на счетах за электроэнергию...

14.04.2019г.

Виды подшипников

Сегодня мы узнаем о подшипниках и типах подшипников....

21.10.2018г.