Який тип покрівли вибрати для дому?

Загородный дом
Категория: Загородный дом Дата публикации: 25 июн 2019

Від бунгало, особняків, комерційних, університетських, урядових чи військових будівель, всім потрібна покрівля. Глиняні черепичні дахи були кращим вибором вимогливих архітекторів, дизайнерів і власників протягом століть через природне тепла і постійної краси глини. Будь то з обпаленої глини або бетону, черепичні дахи надзвичайно довговічні і в деяких випадках можуть служити століттями. Глиняні черепиці, як правило, є більш стійкими і довговічними. Довговічність глиняної черепиці може тривати 100 років.

Бетонна плитка

Ви хочете зовнішній вигляд черепичної даху, але не високу вартість? Розглянемо красиві, довговічні й економічні бетонні черепиці. В середині 19-го століття в Баварії суміш цементу, піску і води була вперше використана для формування черепиці з бетону. Багато будинків, побудовані з використанням цих перших залізобетонних черепиці, зберігають свою довговічність. Одним з очевидних переваг бетонних плиток є те, що вони енергоефективні. Вони затримують прохолодний і тепле повітря у вашому будинку, що призводить до зменшення витоків і економії на рахунках за комунальні послуги щомісяця. Бетонні плитки - це покрівельні матеріали, які набирають популярність на всій території СНД, так як люди шукають способи зробити свої будинки більш екологічними і вимагають меншого догляду.

Металочерепиця

Металочерепиця Луцьк призначена для домовласників, які хочуть отримати переваги від металевої покрівлі і традиційного виду асфальтових покрівель. Міцні і легкі металеві покрівельні черепиці з кам'яним покриттям легко встановлюються без планок, і ці металеві покрівельні черепиці можуть бути встановлені безпосередньо поверх існуючих асфальтових покрівельних черепиці, що знижує витрати на відрив і поховання відходів. Виготовлені з використанням міцними, легкими, покритої алюмінієм і цинком сплавом сталі, покритої кам'яними гранулами 3M з керамічним покриттям і ущільнені ексклюзивним полімерним покриттям, сталеві покрівельні системи є найкрасивішими і безаварійними покрівлями, доступними на сьогоднішній день.

Битумна черепиця

Незалежно від того, чи є вони скловолокном або на органічній основі, бітумна черепиця зазвичай виготовляється двох різних типів, які бувають різних кольорів на вибір. На додаток до кольору і стилю сьогоднішні виробники також застосовують енергозберігаючу технологію холодної покрівлі, яка допомагає зменшити кількість тепла, що поглинається покрівлею. Черепиця - це покрівельне покриття, що складається з окремих елементів, що перекриваються. Ці елементи зазвичай представляють собою плоскі прямокутні форми, прокладені курсами від нижнього краю даху вгору, причому кожний наступний курс перекриває стики, розташовані нижче. Гарантії виробника в даний час гарантують асфальтову черепицю від 15 до 30 років. Чому широкий діапазон? Клімат, погода та фактори навколишнього середовища в старінні матеріалу покрівлі.

Плоскі і низькі похилі дахи виглядають привабливо в широкому спектрі архітектурних стилів, особливо в сучасних будинках і будівлях. Плоскі дахи розташовані горизонтально або дуже близько до нього. У них дуже маленький ухил в порівнянні з іншими дахами. Багато будинків в традиційному стилі також мають секції плоскої покрівлі, такі як на крильцях / балконах, в гаражах і навісах. Є кілька варіантів матеріалу, які ви можете розглянути при заміні плоскої покрівлі.

Модифікований бітум - це одношарова покрівельна система, яка часто накочується на поверхню даху. Він є екологічно чистим, оскільки відображає сонце, тому скорочує витрати на електроенергію. ПВХ - ця система дуже міцна і дуже светоотражающая. ПВХ може протистояти водойм, що є дуже привабливим атрибутом для багатьох власників бізнесу і будинку. EPDM - аналог ПВХ; оскільки обидва є одношаровими, однак EPDM є гумовою сумішшю пластикових. EPDM має репутацію довговічності. Нанесене розпиленням покриття даху - нанесене розпиленням покриття даху також надзвичайно довговічне, а також протистоїть водному ставку. Більшість вважає, що це найкращі типи покрівельних систем, оскільки немає швів для можливого проникнення води. Цей дах також є відбиває і енергоефективною. дерево трясе

Деревні тряски і деревна черепиця виготовляються з західного червоного кедра, кипариса, сосни і червоного дерева. Вони товщі на торці, ніж черепиця; як правило, одна або обидві поверхні розділяються для отримання текстурованого ефекту.


Техника для дома

Инструкция: Укладка ламината

Укладка ламината или настила упрощается благодаря системам задвижки и подгонки по...

04.10.2018г.

Лазер для измерения BOSCH PCL 20

Для проектирование строительства и при ремонте Вам п...

17.12.2017г.

Тип фигуры - Тип купальника

Каждый год первые солнечные лучи заставляют нас лихорадочно искать идеальный купа...

24.03.2019г.

Выбираем пылесос для дома

Можно ли найти сейчас человека у которого нет дома п...

26.05.2016г.

О космических технологиях в 2019

Космические технологии однажды приведут нас к астероидам, Марсу и обратно на Луну...

24.05.2019г.

Расскажем все о котлах

Когда дело доходит до выбора нового котла или системы центрального отопления для ...

08.07.2019г.

Типы шин - соответствие с тракторами

Тракторное сельское хозяйство продолжает регулярно обновлять запчасти, связанные ...

28.04.2019г.

Как куклы влияют на девочек ?

Куклы и пупсы - самые популярные игрушки для девочек от 3 лет до 15. Есть куклы п...

28.04.2018г.