Як захистити екран телефону від удару?

Техника для дома
Категория: Техника для дома Дата публикации: 28 июл 2020

Ви один з тих людей, які, кидають телефон і закінчується все розбитим екраном? Ваш телефон занадто часто вимагає ремонту? Якщо це так, то прийшов час задуматися про всі доступні рішеннях для стільникових телефонів, які допоможуть вам з більшою ймовірністю залишитися з цілим телефоном.

Світ не ідеальний, тому може бути рідкісний випадок, коли телефон падає навіть при всіх вжиті заходи обережності. Рішення для стільникових телефонів для захисту: чохли для смартфона і захисне скло.

Коли телефон впав, ви хочете зробити все можливе - щоб захистити екран для грубого зіткнення з підлогою, якою би вона не була будь-то кафель чи асфальт.

Чохол для телефону - це дуже необхідне рішення для телефону, яке має на краях чохла потужні виступи або окантовку, щоб допомогти впоратися з ударом.Чохли доступні майже в кожному роздрібному магазині, на заправній станції і в магазині стільникового зв'язку по всій країні.

Захисні плівки Залежно від суми грошей, яку ви хочете витратити, і ваших власних уподобань, ви можете вибрати один з двох типів захисних плівок для екрану. Захисні плівки з пластика і загартованого скла доступні для кожного смартфона, Захисні стекла для Ксiомi Редмi Нот 9с та IPhone на ринку.

Це найдешевший і простий спосіб захистити ваш телефон від поломок. Вони забезпечують додатковий захисний шар до скла екрану смартфона, щоб допомогти поглинати удари при падінні, а також мінімізують подряпини і бруд.

Базовий захист екрану: пластикові захисні плівки
Захисна плівка для пластикових екранів є основним пропозицією додаткового захисту екрану вашого мобільного телефону. Вони діють так, щоб звести до мінімуму пил, подряпини і сміття. Їх теж легко надіти. З пластиковими захисними плівками ви повинні стежити за тим, щоб бульбашки повітря не виходили з пластика, щоб вони залишалися невидимими і чистими.

Модернізована захист екрану: захисні плівки із загартованого скла
Варіанті захисних екранів із загартованого скла - це крок вперед в порівнянні з базовою пластикової захисною плівкою. Загартоване скло може витримати набагато більше ударів, ніж основна захистна. Завдяки додатковому захисті смартфон може витримувати додатковий тиск жорстких подряпин.

Підводячи підсумки незважаючи на те, що не існує ідеального способу зберегти екран смартфона на 100% захищеним від падіння та цапапин, існують телефонні рішення, що дозволяють серйозно запобігти пошкодженню більшості пошкоджень на вашому телефоні. Фахівці рекомендують інвестувати в загартований екран і посилений чохол для кращого захисту телефону.


Техника для дома

Лазерная рулетка BOSCH GLM 80

Лазерная рулетка - новый помощник в Вашем ремонте. Теперь не нужно лазить...

10.12.2017г.

Диски по алюминию: как выбрать

При шлифовании или чистовой обработке металла важно иметь подходящий продукт для ...

25.08.2020г.

Какой квадроцикл купить?

Вы решили купить ATV -квадроцикл ...

24.02.2019г.

Починить стиральную машинку

Мы все совершаем ошибки, но некоторые ошибки имеют более серьезные последствия, ч...

27.05.2019г.

Что учитывать при аренде жилья?

Вы ищете квартиру в аренду? Тогда не пропустите следующие 10 общих советов: вам б...

24.11.2019г.

Виды подшипников

Сегодня мы узнаем о подшипниках и типах подшипников....

21.10.2018г.

Как почистить бойлер самостоятельно

Хотя бойлер является отличным способом обеспечения и распределения тепла для ва...

27.05.2019г.