Якісні крани-водонагрівачі від магазину «Krany-Moyki» — 4 переваги установки даної сантехніки

Мебель для дома и офиса
Категория: Мебель для дома и офиса Дата публикации: 13 сен 2021

У холодну пору року виникає потреба в гарячій воді. Практично у всіх багатоквартирних будинках і приватних секторах встановлені бойлери. Вони добре нагрівають воду, але при цьому споживають значну кількість електроенергії. Але є альтернатива, яка за якістю нагрівання не поступається бойлерам, а за ціною і затраченою кількістю енергетичних ресурсів є більш вигідним варіантом.

Крани-водонагрівачі — це змішувачі з вбудованою нагріваючою системою великої потужнос ті.Користуватися такою сантехнікою просто: це самий звичайний кран, але він здатний робити з холодної води теплу або гарячу. На ньому є перемикачі, які дозволяють регулювати температуру. Вода нагрівається в середньому за десять секунд, що дуже зручно.

Компанія «Krany-Moyki» пропонує якісні змішувачі-водонагрівачі за доступними цінами. Наш магазин сантехніки в Києві відрізняється великим асортиментом не тільки даної продукції, але й звичайних кранів, мийок, душових систем, обігрівачів, сантехнічних запчастин і багато чого іншого. Товари виготовлені з міцних матеріалів, тому заміна сантехніки вам знадобиться не скоро.

Якими достоїнствами володіють крани-нагрівачі проточної води від «Krany-Moyki»

Мабуть, головним плюсом такого крана є практичність використання. Справа в тому, що накопичувальний нагрівальний пристрій не відразу дає воду потрібної температури. Бойлерам потрібно попрацювати якийсь час, щоб нагріти рідину. А пропонований змішувач гріє проточну воду в процесі її подачі.

Серед інших переваг приладу зазначимо наступні:

  1. Ви будете отримувати рідину однакової температури. Встановивши певний температурний режим, можна постійно користуватися водою, наприклад, сорок градусів. Це зручно, коли немає потреби в регулюванні температури.

  2. Компактність. Бойлер займає місце і досить часто його просто нікуди помістити. Кран з нагрівальним ефектом кріпиться біля мийки.

  3. Безпека. Пристрій захищений подвійною ізоляцією від води, тому ніякої небезпеки не несе.

  4. Простота в монтажі. Ви з легкістю зможете встановити кран самостійно. Якщо потрібна консультація по монтажу, звертайтеся до фахівців «Krany-Moyki».

Замовляйте змішувачі-водонагрівачі та іншу сантехніку в компанії «Krany-Moyki». Ви можете відвідати магазин сантехніки в Києві або скористатися послугами нашого інтернет-сервісу krany-moyki.com.ua/ua. Продукцію доставляємо у всі міста України. З нетерпінням чекаємо вас в якості нового покупця.


Техника для дома

Бактерицидные лампы: цена здоровой среды вполне доступна!

Бактерицидные лампы купить можно не только в специал...

26.12.2017г.

Портативный солярий для дома

В современном мире стремление женщин к совершенству ...

07.08.2017г.

Автомобильный бетононасос в Киеве

Бетономешалка относится к числу обязательного оборуд...

10.07.2017г.

Ремонт ноутбуков с чеком

Все большее количество людей начинают использовать для работы и развлечений ноутб...

27.03.2020г.

Почему важен брендинг?

Брендинг. Люди пытаются заставить его казаться таким сложным, но на самом деле эт...

15.04.2020г.

Как выбрать хороший пылесос для дома

Если вы читаете обзоры пылесосов, чтобы узнать, како...

09.01.2018г.

Тепліше краще?

Є причини використовувати 3000K джерел для зовнішнього освітлення, наприклад, зме...

01.07.2020г.

Различные виды перфораторов

В настоящее время почти каждый знает инструмент «сверлильный станок» или  21.11.2018г.