Типи вікон для заміського будинку

Загородный дом
Категория: Загородный дом Дата публикации: 14 апр 2021

Протягом останніх років нові технології вікон значно просунулись до такої міри, що вікно вже не є просто вікном. Швидше, це енергоефективний вибір дизайну, який може значно покращити стиль вашого будинку. Завод виробник пвх профілю для вікон пропонує широкий вибір віконних стилів для прикраси та покращення енергоефективності вашого будинку.

Незалежно від того, будуєте ви новий будинок чи замінюєте існуючі вікна, першим кроком є ​​визначення архітектурного стилю вашого будинку, щоб ви могли вибрати вікна, які відображають або доповнюють цей стиль. Друге, що слід врахувати, це те, як ви хочете, щоб ваші вікна виглядали зсередини. Якщо з вашого будинку відкривається прекрасний вид, ви хочете врахувати це, вибираючи вікно правильного стилю. Ось кілька прикладів найпопулярніших стилів вікон:

Тент: Вікна тенту ідеально підходять для місць, до яких непросто отримати доступ. Вони шарнірно розташовані вгорі та розхитуються назовні, пропускаючи вітер у ваш будинок для вентиляції. Зазвичай вони розміщуються вище на стінах для забезпечення конфіденційності та можуть використовуватися в поєднанні стилів вікон.

Бей: Ці вікна допомагають збільшити освітленість у вашій кімнаті, а також додають більше місця для сидіння біля вікна або куточка для демонстрації рослин або фотографій. Він складається з трьох розділів - уявіть вікно із зображенням з двома іншими меншими вікнами з кожного боку.

Створка: Вікна створки відкидаються збоку і відкриваються назовні за допомогою ручної кривошипи. Вони мають одне безперебійне скло і, як правило, мають менший витік повітря, ніж розсувні вікна. Вони чудово підходять для природної вентиляції і можуть бути навісними та кутовими лише для спрямування бризу у ваш будинок.

Double-Hung: Вікна з подвійним вішанням є одними з найбільш рідкр використовуваних вікон. На цих типах вікон обидва стулки рухаються вгору і вниз. Вони енергоефективні та надзвичайно легко чистяться завдяки стулці, яка нахиляється всередину.

Single-Hung: Подібно до подвійного вішання, одновісне вікно має лише одну рухому стулку. Верхня стулка зазвичай фіксується на місці, тоді як нижня стулка може рухатися вгору і вниз.

Розсувні: розсувне вікно має стулки, які ковзають з боку в бік і піднімаються для зручного чищення. Ці стильні вікна побудовані на довгий час і пропонують чіткі лінії та безперешкодні краєвиди. 


Техника для дома

Обзор соковыжималок для моркови

Вы решили, что пришло время сделать что-то для вашег...

18.03.2017г.

Морозильная камера с вертикальной загрузкой

Многие домовладельцы рассматривают возможность замен...

03.08.2017г.

Как проводится архитектурная съемка.

Многие строительные компании, а также организации, занимающиеся продажей уже возв...

14.06.2019г.

Как поддерживать здоровье печени без лекарств

О здоровье печени, как правило, начинают заботиться, когда появляются совсем край...

05.06.2019г.

Распространенные поломки электроплиты и духовки

По своей сути, печи - довольно простые машины. Как и при использовании любого уст...

29.06.2018г.

Зачем нам медицинская книжка на работе?

Зачем нам медицинская книжка на работе? Она нужна не только при устройстве на опр...

20.09.2020г.

Можно ли выпечь домашний хлеб: рецепт безглютенового хлеба

Разные диеты работают на разных людей. Мы опубликовали рецепты: от чечевичного са...

17.05.2020г.