Тепліше краще?

Техника для дома
Категория: Техника для дома Дата публикации: 01 июл 2020

Є причини використовувати 3000K джерел для зовнішнього освітлення, наприклад, зменшення сяйва на небо (див. Кольорову температуру та зовнішнє освітлення Ієна Ешдауна зменшення відблисків, естетика дизайну або особисті / спільні переваги. До недавнього часу існувала причина не використовувати світлодіод 3000K, завдяки значно нижчій енергоефективності порівняно зі світлодіодом 4000K. Але останні вдосконалення світлодіодних технологій ця різниця в ефективності дуже мала, нехтуючи недоліком.

Але є також можливі причини використовувати джерела 4000K у деяких програмах зовнішнього освітлення. Дослідження Clanton & Associates та VTTI показало, що світлодіодне вуличне освітлення 4000K суттєво призвело до краща здатність водіїв виявляти пішоходів на більших відстанях порівняно з іншими вищими і нижчими кольоровими температурами. Це може зробити 4000K найкращим вибором з точки зору безпеки на вулицях з пішоходами та велосипедистами. Дослідження RPI показують, що сприйняття яскравості на відкритому повітрі є вищою при більш високих джерелах кольорової температури. Якщо ви погоджуєтесь з тим, що вам потрібно менше світла (менша кількість фотопічних просвітів) від вуличного освітлення 4000 К, ніж від вуличного освітлення 3000 КК, то система вуличного освітлення 4000 К може використовувати менше енергії та створювати менше забруднення світла, ніж система 3000К… можливо.

Це складна проблема, без простої відповіді. Тож давайте використовувати 3000K джерел з усіх поважних причин, але не для певної користі для громадського здоров'я.

Ми повинні зосередити свої зусилля на зменшенні загального рівня освітлення, виставити світло лише там, де це потрібно, і контролювати відблиски. Саме тут ми можемо мати реальний вплив на зменшення забруднення світла та негативний вплив на навколишнє середовище. Мені б не хотілося бачити майбутнє, де всі світильники 3000К, але ми все ще пересвітлюємо наші вулиці та стоянки. А коли йдеться про вплив світла на здоров'я, ми повинні звернути свою увагу на внутрішнє освітлення, освітлення для працівників, що працюють у зміну, та світлі з екранів дисплеїв. Тут є надійні докази того, що кількість та "колір" світла можуть мати негативні (і позитивні) наслідки для здоров'я. Інші точки зору цього питання читайте в коментарях Міністерства енергетики США та Національних виробників електричної енергії.

Остаточний коментар до однієї кричущої помилки у звіті AMA, яка особливо цікавить мене, - йдеться у повідомленні: "У Кембриджі, було встановлено освітлення 4000K з затемненням, щоб пом'якшити різке синє освітлення синім пізно вночі".

Правда полягає в тому, що адаптивна система затемнення планувалася з початку проекту для зменшення споживання енергії та обмеження світлового забруднення. Рішення використовувати адаптивну систему затемнення не мало нічого спільного з пом’якшенням «суворого синього освітлення». Я знаю це, тому що я активно брав участь у розробці дизайну перетворення вуличного освітлення Кембриджа на світлодіодне.

Наскільки я знаю, система керування освітленням у Кембриджі досі є найбільшою адаптивною системою затемнення вуличного освітлення в США та значно зменшує забруднення у нашому місті. Інші міста повинні дотримуватися добре вивченого результату Кембриджу, а не приймати звукові коментарі з медіа чи один уривок з цього звіту AMA як точні рекомендації щодо мінімізації негативних наслідків для навколишнього середовища чи здоров'я людини.


Техника для дома

Преимущества и недостатки кредитов для малого бизнеса

Обязательно взвесить преимущества и недостатки различных кредитных продуктов, пре...

05.11.2018г.

Какой телевизор лучше купить?

Жидкокристаллический телевизор есть практически у ка...

03.09.2017г.

Больше зарабатывать в такси

Вот некоторые примеры того, что делают умные водители такси, что бы зарабатывать ...

08.04.2018г.

Как выбрать хороший холодильник

Многие хозяйки считают, что самое главное в кухне хо...

06.10.2017г.

Обзор соковыжималок для моркови

Вы решили, что пришло время сделать что-то для вашег...

18.03.2017г.

Самостоятельная установка стиральной машины

У каждого человека после приобретения стиральной маш...

13.09.2017г.

Как правильно выбрать подходящую мультиварку

При выборе мультиварки необходимо обратить внимание ...

07.06.2016г.

Выбираем качественную бензопилу

Нет лучшего помощника при строительстве или ра...

27.09.2015г.