Реставрація дверей

Мебель для дома и офиса
Категория: Мебель для дома и офиса Дата публикации: 28 июл 2020

Якщо вам пощастило мати справжні дерев'яні двері, які можливо, з роками прийшлі в непридатність, у вас є чудова можливість прихвести довготривале враження на відвідувачів і на потенційних покупці житла ( якщо плануєте). Зрештою, ваші вхідні двері справляють потужне перше враження, і ви хочете, щоб вони були хорошими. Естетика вашої двері може не мати великого значення, але вона все ж повинна бути міцною, доглянутою та повністю функціональною, все це означає технічне обслуговування, оновлення дверей.

Фарба, що відшаровується, може бути непривабливою, але двері можна зробити знову схожими на нові. Дивлячись на дерев'яні вхідні та задні двері, які використовувались протягом багатьох років, вм'ятини, подряпини і потертий вигляд лакофарбових матеріалів надто помітні.

То з чого почати? У більшості випадків це робота, де простіше, швидше та зручніше зняти двері та відновити, можливо, у гаражі чи сараї, хоча двері можна відновити у профессіоналіва.

Як прикрасити дерев’яні двері
Ось як зробити ваші двері красивими, новими та доглянутими. Правильно, нанесіть правильний тип зовнішньої фарби для дерева і вони прослужать довгі роки.

Крок 1
Якщо можливо, вийміть будь-які кріплення чи іншу меблі з дверей, включаючи замок та ручку. Якщо це також особливості періоду, чи можна їх відшліфувати та оновити, відновити професійно чи замінити на нові? Якщо ви хочете перетворити двері в щось дивовижне, інколи достатньо прикрасити двері.

Крок 2 - Видалення зовнішньої фарби з дерева за допомогою знімача фарби
Видалення зовнішньої фарби з деревини з дверей не повинно бути кошмаром, який бояться більшість людей. Відшліфування тридцяти, п’ятдесяти і більше років фарби з орбітальною шліфувальною машиною - це ні в кого не ідея веселості і може потенційно створити хмару токсичного пилу, особливо якщо фарба з деревини сягає початку 70-х років і раніше, коли фарби були на основі свинцю.

Також є тип зовнішньої зачистки деревної фарбиб який полягає в тому, що коли шпаклівка відшаровуються від поверхні спеціальним шпателем, розчинена фарба чисто виходить разом із пастою. Засіб для знімання фарб набуває власної сили, якщо на дверях є якась декоративна різьба або вагонка. Застосовуючи засіб для зняття фарби, легко заштовхується у всі куточки, які практично неможливо засипати піском, а потім буквально витягує фарбу з цих важкодоступних ділянок.

Крок 3 - Підготовка дверей - Використання деревного наповнювача
Після зняття двері слід злегка відшліфувати наждачним папером на 120 пісок, щоб видалити залишилися сліди фарби та зачистки фарби. Це дає хороший ключ до нових покриттів грунтовки плюс обраної зовнішньої фарби для дерева, в будь-якому кольорі, який вам подобається. Ви можете придбати наповнювач з дубової деревини, щоб він відповідав кольору дверей з дуба. Або ви можете спробувати воскові палички для деревного наповнення, дуже схожі на воскові олівці, ідеально підходить для швидкого, простого ремонту деревини, коли ви хочете зберегти природний колір. Після закінчення шліфування прийшов час зосередитись на всіх цих вм'ятинах, закусках і норах. Використовуйте хороший якісний зовнішній виріб для наповнення деревини, щоб виправити всі недоліки. Якщо є якісь великі глибокі діри, не намагайтеся заповнити їх за один раз. Спочатку зробіть один шар деревного наповнювача і наполовину заповніть отвір, дайте йому висохнути, дайте поверхні деревного наповнювача швидким піском - знову наждачним папером на 120 графів, щоб надати поверхні ключ, - потім заповніть отвір до поверхні . Після повного висихання деревного наповнювача зашліфуйте засипані ділянки таким чином, щоб вони були гладкими і розмиті з рештою дверей. Все йде нормально.

Реставрація дверей - один з найкращих ідей, як покращити вигляд вашого дому. Реставрація дверей Львів недорога, але ефект доглянутих і охайних дверей вартий затрачених коштів.

Крок 4 - Збереження дверей
Якщо їх неправильно обробити, дерев'яні двері можуть піддатися широкому спектру біологічних загроз, включаючи цвіль, водорості, суху гниль, мокру гниль та атаку комах. Обробка дверей якісним консерватором для деревини перед нанесенням ґрунтового покриття, грунтовки або базового покриття допоможе захистити деревину від цих біологічних загроз. Не забудьте дотримуватися часу висихання від виробника при використанні консерванту для деревини.  


Техника для дома

Ноутбуки Dell – оптимальное соотношение стоимости и качества

Компания Dell широко известна в сфере производства ноутбуков. В ее сериях можно п...

27.04.2019г.

Дизайн интерьера в сером цвете фото

В сегодняшнем посту я хочу поделиться с вами одним из их недавних проектов - удив...

23.03.2019г.

Подготовка сжатого воздуха

Все пневматические движения требуют чистого и сухого воздуха с достаточным потоко...

16.02.2020г.

Руководство по покупке соковыжималки

Соки, особенно фруктовые полны витаминов и минералов...

16.10.2015г.

Типы камер видеонаблюдения

Существует широкий спектр сложных камер безопасности...

25.10.2018г.

Как выбрать фритюрницу

Наверное, каждый ч...

19.11.2018г.

Особенности PS4 Pro

PS4 Pro наконец-то появился для любителей приобрести и принять участие в обновлен...

30.12.2018г.

Все о ТВ-приставках

Интернет-ТВ-боксы подключаются к Интернету и позволяют вам транслировать телепере...

13.03.2019г.