Металева фурнітура для одягу: застібки та прикраси

Техника для дома
Категория: Техника для дома Дата публикации: 18 ноя 2020

Металеві аксесуари для пошиття одягу — це практичне рішення — міцні та довговічні аксесуари, з використанням яких роблять одяг і вироби зі шкіри, наприклад, сумки, функціональні елементи одягу. Застібки для одягу, завдяки своїй естетичної цінності, також відіграють важливу роль в якості прикраси дизайну. Які характеристики металевої швейної фурнітури та чим відрізняються її види?

Види металевої фурнітури

Асортимент металевої швейної фурнітури надзвичайно багатий. Компанії, що пропонують рішення в області металевої фурнітури, прикладом якої є застібки, ґудзики та блискавки, пропонують наступні аксесуари:

 

  • Металеві засувки — це аксесуари, які дозволяють застібати куртки, жилетки та інший одяг, а також взуття або сумки, доступні в різних варіантах. Можна обирати серед іншого, сталеві, нержавіючі або кольорові кнопки.
  • Спрінг — особливий вид засувок з ніжною структурою і витонченим зовнішнім виглядом.
  • Ґудзики — найпопулярніший і часто використовуваний вид застібки, також доступний в металевому виконанні. До джинсів відмінно підходять металеві ґудзики — вони використовуються, в тому числі в штанах або куртках з цього матеріалу.
  • Заклепки — металеві заклепки для одягу, з одного боку, зміцнюють шви в одязі, а з іншого — прикрашають їх.
  • Застібки-блискавки — блискавки, поряд з ґудзиками, є найпопулярнішим способом застібання одягу. Завдяки металевим биркам різної форми вони є функціональним і декоративним доповненням одягу, взуття чи сумок.
  • Заглушки та фіксатори шнура — шнурівка — популярне рішення, яке використовується в капюшонах толстовок і іншого одягу, що використовуються для регулювання або застібання одягу. Металеві кінці та стопори для шнурків — практичний фініш для шнурівки та прикраси одягу.
  • Булавки — це прикраси різної форми для одягу і аксесуарів, наприклад, сумок або рюкзаків.

 

Крім того, до металевої швейної фурнітури також відносяться всі види люверсів, наприклад, для шнурівки, металеві застібки, гачки, карабіни або кінці ременя, а також прикраси, наприклад, нашивні пластини.

 

Швейна фурнітура з металу - переваги

Чому швейна фурнітура з металу так популярна? Все завдяки її практичним і естетичним якостям. Аксесуари з високоякісного металу міцні та стійкі до різних факторів, завдяки чому вони довгі роки залишаються міцними і естетичними навіть при інтенсивному використанні виробу, що особливо важливо, коли мова йде про одяг і взуття. Крім того, сам метал є прикрасою образу, а його благородний блиск додає характер одягу та аксесуарам.


Техника для дома

Преимущества электрических котлов

Электрическое нагревание котлы 02.10.2018г.

Что можно есть диабетикам?

Люди с диабетом должны следовать диет...

22.04.2020г.

Тележки при строительстве и не только

В наше время производители предлагают массу варианто...

10.01.2018г.

Типы сварки

Несмотря на то, что изображают фильмы, сварка, конечно же, серьезная работа. Она ...

04.12.2018г.

Как продать любой товар ?

Есть искусство продавать, или, как они говорят, и точно так же, как художник гото...

08.01.2019г.

Какие камни подходит разным знакам зодиака?

В течение долгого времени люди полагались на драгоце...

22.05.2020г.

Какой электрогенератор выбрать: бензиновый или дизельный?

В нашей стране подача электричества населению или пр...

09.08.2017г.

Расскажем все о котлах

Когда дело доходит до выбора нового котла или системы центрального отопления для ...

08.07.2019г.