Клемний профіль, переваги

Загородный дом
Категория: Загородный дом Дата публикации: 11 янв 2021

Клемний профіль є кріпильним елементом для фіксації одного з наймодніших в сучасному будівництві матеріалу - скла. Сьогодні скляні перегородки, які поділяють приміщення на функціональні зони - офіси, аеропорти, торгові зали, аптеки, - користуються значним попитом. Так, велика кількість відвідувачів супермаркетів з кожним днем ​​крізь скло бачать ціну товарів і інформацію про численні акції та знижки.

Види клемних профілів для скла

Незважаючи на різноманітність різних затискних клемних профілів для скляних перегородок ми б все таки рекомендували зупиниться на двох найпопулярніших видах профілів. Це посилений і полегшений профіль.

Полегшений клемний профіль для скляних перегородок

Полегшений клемний профіль для скла 8-10 мм. Призначений для використання в конструкціях висотою до 2500 мм. Складається з основи, рухливих клем з паранітові прокладками, які можна позиціонувати на основі в зручних місця, і декоративних накладок. Такий клемный (зажимной) профиль можна купити на сайті glass-m-tech.com.ua/1/furnitura/klemnij-profіl--u-zborі. Полегшений профіль для скляних перегородок безрамного типу - це зажимная шина, яка дозволяє фіксувати скло без виконання отворів. Його структура:

• направляюча;

• опорна частина (профіль, кліпси);

• рухливі стягнуті елементи (гвинти, кліпси);

• декоративні кришки (капоти), закруглені або прямі.

Посилений клемний профіль

Клемний профіль для скла 8-10 мм. Такий клемный (зажимной) профиль можна купити на сайті glass-m-tech.com/фурнитура-для-стекла/маятниковые-системы/клемный-профиль-для-стекла. Призначений для використання в конструкціях висотою до 3-х метрів. Складається з L-образної основи, на яку вже накручені клеми і декоративних накладок. Порядок монтажу скляної панелі перегородки в затискному профілі:

• закріплення направляючої;

• виставлення стяжних елементів по направляючої з потрібним кроком;

• розміщення і фіксація скла;

• накладання капотів.

Самі по собі перегородки кріпляться за допомогою міцних і надійних, алюмінієвих профілів, зокрема клемних алюмінієвого профілю.

- товщина заповнення 8-20 мм;

- висока технологічність;

- два ряди заповнень 8,10,12 мм і 16,18,20 мм, затискна кліпса переставляється з одного паза в інший;

- силові вузли «повзун-кліпса» поставляються в готовому вигляді, не вимагаючи додаткової механічної обробки при монтажі;

- застосування значно знижує вартість кінцевого виробу; покриття кришок - анодування або порошкове фарбування RAL9006 .По бажанню - можливе фарбування кришок в будь-який колір за шкалою RAL.

Клемний профіль для скляних перегородок включає в себе наступні елементи:

- Алюмінієва база профілю з отворами через 300 мм для кріплення затискачів і ущільнювачем з гуми;

- Притискні планки з гвинтами;

- Декоративні кришки-заглушки для кожної сторони.

Профіль для скляних перегородок має стандартні розміри, з яких найбільш поширеними є профілі висотою 40 і 100 мм. Останній варіант використовується для особливо високих стекол. Менш затребуваним є профіль висотою 50 мм. Кріплення встановлюються через кожні 300 мм. Кожен затискач забезпечує несучу здатність 15 кг. Декоративні кришки виготовляються їх анодованого алюмінію або нержавіючої сталі. Вони мають досить широку кольорову гаму.

Клемний профіль розрахований на кріплення скла товщиною 8, 10 і 12 мм. Однак при необхідності їм можна закріпити більш тонкі (6 мм) або більш товсті (13 - 15 мм) скла. У цьому випадку монтаж повинен проводитися кваліфікованими фахівцями.

Установка скляних перегородок гранично проста. Клемний профіль - основа кріпиться до підлоги і стелі. Для додання конструкції додаткової жорсткості затискної профіль іноді встановлюють по всьому периметру скла. Потім в нього вставляється скло і фіксується зажимами. Установка скла в клемний профіль не вимагає додаткової обробки: вирізів і отворів, що багато в чому і забезпечує дешевизну конструкції.

При покупці затискного профілю особливу увагу слід звернути на його якість. Неякісний затискної профіль для скла не забезпечує його щільною фіксації, грубо виконані стягнуті елементи можуть спровокувати скол. Нарешті, презентабельний зовнішній вигляд перегородки в цілому багато в чому буде залежати саме від профілю. Наші фахівці дадуть відповідь на ваші питання і допоможуть зробити правильний вибір.


Техника для дома

Какие бывают современные турбокомпрессоры

В течение десятилетий, благодаря постоянно развивающейся технологии турбокомпресс...

24.06.2019г.

Что учитывать при аренде жилья?

Вы ищете квартиру в аренду? Тогда не пропустите следующие 10 общих советов: вам б...

24.11.2019г.

Идеи дизайна интерьера для узкой кухни

Сегодня в нашей стате мы представим Вам всем известную проблему и способ Ее решен...

01.10.2018г.

Объемные буквы для наружной рекламы

Наружная реклама на любом заведении играет огромную роль и нередко является визит...

19.07.2020г.

Причины поломки холодильника

Сломанный холодильник может стоить дороже, чем заменить его; это также приводит к...

27.03.2019г.

Какой бойлер выбрать ? Виды и все нюансы

Задумались над покупкой бойлера ? Или сменой ...

07.12.2017г.

Преимущества электрических котлов

Электрическое нагревание котлы 02.10.2018г.

Сколько стоит бетон разных типов в Украине

Относительно технологии производства и используемых строительных материалов, выде...

20.04.2020г.