Дизайн спальні

Дизайн интерьера в доме
Категория: Дизайн интерьера в доме Дата публикации: 26 май 2019

Ваша спальня не просто місце, де ви спите - а набагато більше.

Ваша спальня - це ваш особистий притулок. Це місце, де ви відступаєте до сну в кінці довгого дня, і де ви починаєте кожний новий день спочатку.

Таким чином, декор вашої спальні має змушувати вас розслабитися, а також змусити вас відчути натхнення і пожвавлення, коли ви прокидаєтеся щоранку.

дизайн спальні

Ось наші п'ять головних порад, які допоможуть вам створити прекрасну спальню вашої мрії.

1. Грайте з текстурами

Комбінуючи різні текстури та тканини, можна перетворити будинок на мрію. Немає кращого місця, де ви зможете оцінити різноманітність м'яких і розкішних тканин більше, ніж у вашій спальні.

Накрийте ліжко хрусткими бавовняними простирадлами, наволочками із шовку, а також оксамитовими подушками для різноманітності текстур. І не забувайте про розкішний килимок, в який ви можете втопити ноги, встаючи з ліжка вранці.

  2. Додайте простір для зберігання

Як частину ремонтних робіт будинку необхідно  забезпечити достатньою кількістю  місця для зберігання,  особливо в спальні. Щоб уникнути псування безтурботної естетики купою матеріалу, оберіть меблі з великою  кількістю розумних варіантів зберігання.

Це означає, розгляньте тумбочку з висувними ящиками для книг і лосьйонів, комод з відділеннями для  простирадла і ковдр (сюди за найкращими цінами), а також шафу з місцем для всього вашого  одягу, взуття та аксесуарів.

3. Дотримуйтеся м'яких кольорів

Хоча драматична кольорова схема може додавати інтерес до інших приміщень будинку, намагайтеся протистояти бажанням вибрати надто сміливий або яскравий колір у вашій спальні і замість цього вибирайте м'які та заспокійливі відтінки.

 

Це не означає, що вам доведеться дотримуватися нейтральних кольорів. Ми любимо натяки на кольори коштовностей, такі як фіалка для спальні, але переконайтеся, що вони компенсуються м'якими пастельними та спокійними кольорами, щоб створити спокійне місце для сну, в якому можна розслабитися.

4. Освітлення 

Багаторівневе освітлення має важливе значення для створення спокійної та безтурботної атмосфери у вашій спальні. Це означає поєднання зовнішнього освітлення для усього приміщення, підсвічування для м'якого світла та невеликі світильники для цілеспрямованого освітлення.

За допомогою багаторівневого освітлення ви можете зменшити освітлення, коли готуєтеся до сну, підсвічувати приміщення для читання або збільшувати яскравість.

5. Додайте дзеркала як практичні, так і стильні, що робить їх важливим елементом у вашому домі.

Вони також є простим способом додати новий елемент дизайну до вашої спальні, створюючи ілюзію більшого простору, відображаючи світло і яскравість за один крок. Елегантне підвісне дзеркало ідеально підходить для більш витонченої естетики.

Незалежно від того, якій естетиці ви віддаєте перевагу, ці поради для створення красивої спальні забезпечать, гарний настрій щоночі.

І оскільки багато з цих стильних порад допомагають створити атмосферу  затишку для вашої спальні, ви також побачите, що ви прокидаєтеся, в гарному настрої після чудового нічного сну.

Після того, як ви закінчите створення спальні своєї мрії, ознайомтеся з цими порадами, які допоможуть вам оновити вашу спальню!


Техника для дома

Лазерная резка металла

Лазер - это сфокусированный луч света, концентрирующий много энергии на очень мал...

26.06.2019г.

Починить стиральную машинку

Мы все совершаем ошибки, но некоторые ошибки имеют более серьезные последствия, ч...

27.05.2019г.

Какой телевизор лучше купить?

Жидкокристаллический телевизор есть практически у ка...

03.09.2017г.

Что бы ножка выглядела меньше

Если вы хотите, чтобы ваши ноги и бедра выглядели визуально более тонкими, вам не...

20.06.2019г.

Различия женской и мужской псизики

Сегодня мы хотим Вам рассказать некоторые интересные и, возможно, забавные факты ...

17.10.2018г.

Как выбрать электрический обогреватель

Наступает пора года, когда на улице, а соответ...

15.09.2015г.

Как собрать лайки в инстаграм

Как мы все знаем, Instagram является одной из самых популярных социальных сетей в...

25.03.2019г.

Как выбрать хорошую дрель для домашнего использования?

Удобно, когда в доме есть все необходимое. При выпол...

01.09.2017г.